...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Odoo ERP – procesų ir projektų planavimo gerinimui

Įvykęs renginis

Odoo ERP – procesų ir projektų planavimo gerinimui

,

ERP vaidmuo gamybos ir pramonės sektoriuje – kodėl tai tampa būtina sąlyga augančiam verslui? Balttechnika 2019 parodos metu UAB Versada pristatys ERP svarbą ir užimamą vaidmenį gamybos ir pramonės sektoriaus kompanijose. Dalinsimės patarimais ir praktikomis, kaip ERP gali padėti optimizuoti procesus, kurie linkę kelti daugiausiai rūpesčių pramonės sektoriaus verslams. Kalbėsime apie procesų skaitmenizacijos temą, kuri […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-05-15/2019-05-1513:30/15:30
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

ERP vaidmuo gamybos ir pramonės sektoriuje – kodėl tai tampa būtina sąlyga augančiam verslui?
Balttechnika 2019 parodos metu UAB Versada pristatys ERP svarbą ir užimamą vaidmenį gamybos ir pramonės sektoriaus kompanijose. Dalinsimės patarimais ir praktikomis, kaip ERP gali padėti optimizuoti procesus, kurie linkę kelti daugiausiai rūpesčių pramonės sektoriaus verslams. Kalbėsime apie procesų skaitmenizacijos temą, kuri yra neatsiejama Industry 4.0 dalis.

Pranešimo metu bus pristatoma ERP svarba šiuolaikinėms gamybos, inžinerijos bei pramonės rinkų kompanijoms, kokius privalumus ERP sistema gali atnešti įmonės kasdienybėje bei kokias problemas išspręsti. Dalinsimės gamybinių įmonių pavyzdžiais bei dažniausiomis problematikomis, su kuriomis susiduria gamybos, inžinerijos, pramonės sektoriaus kompanijos. Susipažinsime su dažniausiai sutinkamais stereotipais apie ERP sistemas ir jų diegimą, kaip įgyvendinti šį procesą sėkmingai. Procesų tobulinimas, standartinės ir nestandartinės gamybos planavimas, procesų ir projektų išdėstymas laike, skirtingų skyrių automatizacija – tai tik kelios temos, kurias paliesime pranešimo metu.

UAB Versada - oficialus Odoo partneris Lietuvoje, sėkmingai įgyvendinęs daugiau nei 100 projektų ir sukaupęs ilgalaikę darbo patirtį visoje Europoje. Patyrę Odoo ERP sprendimų inžinieriai, konsultantai ir programuotojai pritaiko sistemą pagal individualius įmonės poreikius. Odoo ERP - viena sparčiausiai augančių ERP sistemų pasaulyje, galinti pasiūlyti daugybę funkcijų įvairių sektorių verslams. Versada sėkmingai įgyvendino daugybę projektų gamybos, inžinerijos, paslaugų kompanijoms visoje Europoje, palaikant ilgalaikius santykius su klientais.

Daugiau apie Versada: www.versada.eu
Pranešimas vyks gegužės 15 d., 13:30 - 15:30, konferencijų salėje 5.2.

Renginys NEMOKAMAS, bet REGISTRACIJA būtina.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.