...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

"Made in Japan" konferencija

Įvykęs renginis

"Made in Japan" konferencija

,

Dviejų dienų konferencija suteiks tikrą įkvėpimo dozę: Japonijos artistai ir dizaineriai, sėkmingų plėtros į Aziją atvejų analizės, kontaktų paieškų sesijos ir viešos diskusijos su industrijos lyderiais. Kūrybingi profesionalai iš viso pasaulio pasidalins savo patirtimis ir patarimais apie Japonijos ir Azijos rinkas. MADE IN JAPAN konferencijoje pakviesti dalyvauti gerai žinomi savo srities ekspertai iš įvairių šalių […]

Kaina: 29.00

  • 2015-10-23/2015-10-2410:00/19:00
  • Vilnius
  • Bilietai: 29.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Dviejų dienų konferencija suteiks tikrą įkvėpimo dozę:

Japonijos artistai ir dizaineriai, sėkmingų plėtros į Aziją atvejų analizės, kontaktų paieškų sesijos ir viešos diskusijos su industrijos lyderiais.
Kūrybingi profesionalai iš viso pasaulio pasidalins savo patirtimis ir patarimais apie Japonijos ir Azijos rinkas.

MADE IN JAPAN konferencijoje pakviesti dalyvauti gerai žinomi savo srities ekspertai iš įvairių šalių - jie pasidalins svarbiomis įžvalgomis labiausiai dominančiomis temomis išvardintose kategorijose.

Didžiuojamės pristatydami tokius konferencijos svečius, kaip vieną iš kūrybinės konferencijos EARS “Europe - Asia Roundtable Sessions” steigėjų ir programos direktorių Jani Joenniemi, taip pat tarptautinį tyrimų ir strategijų ekspertą tinklalapių, dizaino ir reklamos srityje - Ryotaro Bordini Chikushi, Japoniško kultūros, meno, literatūros ir dizaino elektroninio žurnalo “Neojaponisme” meno vadovą ir redaktorių Ian Lynam ir daugelį kitų patirtimi besidalinančių profesionalų.

MADE IN JAPAN sieka tapti tradiciniu įkvepiančiu renginiu, pritraukiančiu kūrybingą tarptautinę auditoriją. 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.