...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

LOGIN 2015

Įvykęs renginis

LOGIN 2015

,

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. 2015-aisiais sulauksime daugiau nei 100 pranešėjų ir 4 000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tai – daugiau nei konferencija! Papildomų užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių, seminarų ir konkursų metu supažindiname konferencijos dalyvius su ryškiausiomis ateinančių metų tendencijomis. Be to, LOGIN – vieta, kur sutinkami senai matyti […]

Kaina: 40.00

  • 2015-05-07/2015-05-0809:30/18:00
  • Nėra
  • Bilietai: 40.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. 2015-aisiais sulauksime daugiau nei 100 pranešėjų ir 4 000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tai - daugiau nei konferencija! Papildomų užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių, seminarų ir konkursų metu supažindiname konferencijos dalyvius su ryškiausiomis ateinančių metų tendencijomis. Be to, LOGIN - vieta, kur sutinkami senai matyti draugai ir mezgamos naujos pažintys.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime praėjusiais metais džiaugėsi inovacijomis: "LOGIN'o karta kas savaitę įkuria naują, į globalias rinkas orientuotą vadinamąjį informacinių technologijų startuolį". Renginyje apsilankęs mobiliojo telefono išradėjas Martin Cooper buvo maloniai nustebintas ir tvirtai rekomendavo dalyvauti LOGIN 2015.

Kiekvienais metais į LOGIN atvyksta pranešėjai, kurių drąsios mintys ir genialios idėjos pakeitė pasaulį. LOGIN 2015 - ne išimtis. Kitų metų konferencija vėl suteiks Jums galimybę susitikti su įdomiais pranešėjais, pasiklausyti jų sėkmės istorijų, pasisemti idėjų ir įkvėpimo. Tęsiame tradicijas ir po dviejų dienų įkvepiančių pranešimų kviečiame dalyvius į Menų Fabriką LOFTAS, kur vyks Lietuvos Interneto Apdovanojimų ceremonija, tarp LOGIN dalyvių tapusi puikios nuotaikos ir tikrai gero vakarėlio sinonimu. 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.