...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Keliai ir klystkeliai ieškant verslo partnerių Vokietijoje

Įvykęs renginis

Keliai ir klystkeliai ieškant verslo partnerių Vokietijoje

,

Nors Vokietija geografiškai artima Lietuvai šalis, tačiau kone visi, bandantys įsitvirtinti šioje rinkoje, susiduria su (ne)tikėtais sunkumais. Kodėl Lietuvos verslininkai dažnai išklysta iš kelio į klystkelius ir neįgyvendina savo plėtros Vokietijoje tikslų? Ko reikėtų vengti bei kokių priemonių imtis, kad kelias į Vokietijos rinką būtų tiesus ir daug žadantis? Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-02-28/2019-02-2809:30/11:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Nors Vokietija geografiškai artima Lietuvai šalis, tačiau kone visi, bandantys įsitvirtinti šioje rinkoje, susiduria su (ne)tikėtais sunkumais. Kodėl Lietuvos verslininkai dažnai išklysta iš kelio į klystkelius ir neįgyvendina savo plėtros Vokietijoje tikslų? Ko reikėtų vengti bei kokių priemonių imtis, kad kelias į Vokietijos rinką būtų tiesus ir daug žadantis?

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų atstovė Audronė Gurinskienė atsakys į šiuos klausimus!

Audronė Gurinskienė - Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvos biuro vadovė - šioje pozicijoje dirba penkerius metus, o iš viso skaičiuoja dvidešimtus metus Rūmų veikloje, todėl puikiai pažįsta Vokietiją ir šios šalies verslo aplinką.

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais. Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.