...

Prekių iš Kinijos pardavimas Lietuvoje

Žinių bazė

2020.05.03

Sveiki
Nuperku prekę iš Kinijos, sumoku 1500 eurų, sumoku visus mokesčius Lietuvoje. Parduodamas brangiau, kokius mokesčius turėčiau tada susimokėti?
Ačiū

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-06-26 10:01

Gautų pajamų apmokestinimas priklauso nuo to, ar parduodama prekė buvo nusipirkta asmeniniams poreikiams, ar perpardavimui. Jei prekės įsigyjamos perpardavimui, priklausomai...

Publikavimo data: 2020-06-26 10:01

Gautų pajamų apmokestinimas priklauso nuo to, ar parduodama prekė buvo nusipirkta asmeniniams poreikiams, ar perpardavimui. Jei prekės įsigyjamos perpardavimui, priklausomai nuo prekybos būdo (kur/kokiu būdu ir kam bus parduodama) prekybos veikla galėtų būti vykdoma įsigijus prekybos verslo liudijimą (jei prekės parduodamos tik gyventojams prekyvietėse ar vykdoma išnešiojamoji ar išvežiojamoji prekyba) arba įregistravus individualią veiklą pagal pažymą. Priklausomai nuo veiklos formos, į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą gyventojas turi mokėti gyventojų pajamų mokestį. Gyventojui gali atsirasti prievolė Pridėtinės vertės mokesčio įstatyme nustatyta tvarka mokėti pridėtinės vertės mokestį. Be to, į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SoDros) biudžeto sąskaitą mokamos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) ir valstybinio socialinio draudimo (VSD) įmokos, kurias administruoja SoDra (konsultacijos teikiamos telefonu 1883; internetinė svetainė www.sodra.lt).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.