...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

IT talentų 
paieška: nuolatinis vs. nuotolinis darbuotojas

Įvykęs renginis

IT talentų 
paieška: nuolatinis vs. nuotolinis darbuotojas

Rasti IT talentus darosi vis sunkiau. Žmogiškųjų išteklių specialistai susiduria ne tik su IT darbuotojų paieškos sunkumais, bet tuo pačiu turi spręsti iššūkį, kaip suvaldyti žmogiškųjų išteklių kaštus ir patenkinti įmonės poreikius. Šiuo atveju verta apmąstyti, ką rinktis – nuolatinį ar nuotolinį darbuotoją? Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko kartu su “ActiveXT” ir Hitcontract organizuojamo […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-03-199:30-11:00
  • Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas
  • Bilietai: Nemokamai
  • vaiva.deksnyte@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

Rasti IT talentus darosi vis sunkiau. Žmogiškųjų išteklių specialistai susiduria ne tik su IT darbuotojų paieškos sunkumais, bet tuo pačiu turi spręsti iššūkį, kaip suvaldyti žmogiškųjų išteklių kaštus ir patenkinti įmonės poreikius. Šiuo atveju verta apmąstyti, ką rinktis - nuolatinį ar nuotolinį darbuotoją?

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko kartu su “ActiveXT” ir Hitcontract organizuojamo renginio metu, Vidas Pastarnokas ir Monika Poškutė diskutuos apie naudą, privalumus, laiką ir iššūkius samdant nuotolinius darbuotojus. Renginio metu taip pat bus pristatytas praktinis atvejis, kaip suderinti nuotolinio ir nuolatinio darbo būdus.

Pranešėjai:
Vidas Pastarnokas - Hitcontract pardavimų vadovas
Monika Poškutė - ActiveXT verslo plėtros vadovė

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

Renginys vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje Work'inn (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).
Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata.
Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.