...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Internetinis seminaras „Verslo galimybės Singapūre“

Įvykęs renginis

Internetinis seminaras „Verslo galimybės Singapūre“

2021 m. spalio 7 d. maloniai kviečiame į internetinį seminarą „Verslo galimybės Singapūre“, kurį organizuoja Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, “Enterprise Singapore” bei “Singapore Manufacturing Federation (SMF)”, bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Japonijoje bei Lietuvos Respublikos Užsienio Reikalų Ministerija. Renginyje sužinosite apie Singapūro rinkos specifiką, ES ir Singapūro laisvos prekybos […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

2021 m. spalio 7 d. maloniai kviečiame į internetinį seminarą „Verslo galimybės Singapūre“, kurį organizuoja Enterprise Europe Network partneriai - Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, “Enterprise Singapore” bei “Singapore Manufacturing Federation (SMF)”, bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Japonijoje bei Lietuvos Respublikos Užsienio Reikalų Ministerija.

Renginyje sužinosite apie Singapūro rinkos specifiką, ES ir Singapūro laisvos prekybos sutarties (ESSLPS) teikiamas galimybes. Pranešėjai apžvelgs Singapūro verslo aplinką, bendradarbiavimo galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms, kurios ieško verslo partnerių ar investicinių galimybių Singapūre.

⏰  Kada? 2021 m. spalio 7 d. 10 val.

? Kur? Transliacija internetu.

Kam? Renginys skirtas Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams, kuriems aktuali Singapūro rinka.

Programa

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. spalio 5 d. registruotis nuorodoje čia. Maloniai prašome perskaityti programoje pateiktą informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda su prisijungimo informacija.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.