...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Forumas „Aplinkosauga įmonėse 2023“

Įvykęs renginis

Forumas „Aplinkosauga įmonėse 2023“

Premium

,

2023-03-16 UAB „SDG“ rengia jau trečiąjį kasmetinį forumą „Aplinkosauga įmonėse“. Forumo formatas: 3-4 pranešimai aktualia tema (po 15-20 minučių), po kurių seka 20 minučių diskusija. Šių metų forume didžiausią dėmesį skirsime gamybos tvarumui ir energijos tausojimui įmonėse. Dalinsimės žiniomis, idėjomis ir gerąja praktika, diskutuosime apie švaresnę gamybą ir sutaupyti padedančias inovacijas, efektyvų išteklių naudojimą ir […]

Kaina: 133.10

  • 2023-03-16
  • SDG amfiteatre, Kauno „Žalgirio“ arena
  • Bilietai: 133.10
  • kaunas@sdg.lt

Renginio aprašymas:

2023-03-16 UAB „SDG“ rengia jau trečiąjį kasmetinį forumą „Aplinkosauga įmonėse“. Forumo formatas: 3-4 pranešimai aktualia tema (po 15-20 minučių), po kurių seka 20 minučių diskusija.

Šių metų forume didžiausią dėmesį skirsime gamybos tvarumui ir energijos tausojimui įmonėse. Dalinsimės žiniomis, idėjomis ir gerąja praktika, diskutuosime apie švaresnę gamybą ir sutaupyti padedančias inovacijas, efektyvų išteklių naudojimą ir atsinaujinančių energijos šaltinių pritaikymą.

UAB „SDG“ taip pat tęsia tradiciją kviesdama įmones teikti paraišką nominacijai „Metų tvarus požiūris į aplinkosaugą“. Forumo metu bus įteiktas apdovanojimas ir pristatyti tvariausi pastaraisiais metais įmonėse įdiegti sprendimai.

Kviečiame aplinkosaugos specialistus, įmonių vadovus, verslo socialinės atsakomybės ir darnios veiklos ekspertus bei visus, besidominčius atsakingo verslo praktika, susitikti kovo 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenos SDG amfiteatre. Renginys taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.