...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

FORUM ONE – didžiausia verslo ir lyderystės konferencija Vidurio Europoje

Įvykęs renginis

FORUM ONE – didžiausia verslo ir lyderystės konferencija Vidurio Europoje

,

„Forum One“ – tai unikali patirtis visiems, nuolat tobulėjantiems ir esantiems žingsniu priekyje. 3 dienos, daugiau nei 15 nenuginčijamą tarptautinį autoritetą turinčių pranešėjų, per 5000 dalyvių iš 8 Europos šalių ir neprognozuojama daugybė patirčių, idėjų, įžvalgų, kurias turi išgirsti kiekvienas atvirai mąstantis šiandienos specialistas ir verslininkas. Šiemet forumas pranešėjų klausia: kaip būti nepakeičiamu šiandienos permainingame […]

Kaina: 100.00

  • 2014-10-23/2014-10-2502:00
  • Vilnius
  • Bilietai: 100.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

„Forum One“ – tai unikali patirtis visiems, nuolat tobulėjantiems ir esantiems žingsniu priekyje. 3 dienos, daugiau nei 15 nenuginčijamą tarptautinį autoritetą turinčių pranešėjų, per 5000 dalyvių iš 8 Europos šalių ir neprognozuojama daugybė patirčių, idėjų, įžvalgų, kurias turi išgirsti kiekvienas atvirai mąstantis šiandienos specialistas ir verslininkas.

Šiemet forumas pranešėjų klausia: kaip būti nepakeičiamu šiandienos permainingame versle?

Trijų dienų diskusijos priešakyje – retas svečias Europoje, skaitmeninio amžiaus verslo vizionierius Seth Godin (JAV), finansų Mocartu vadinamas Bodo Schafer (Vokietija), „Žydrųjų vandenų strategijos" bendraautorius Gabor Burt (JAV), „Harley-Davidson“ legendos kūrėjas Ken Schmidt (JAV), Arkties tyrinėtojas Ben Saunders (Didžioji Britanija) bei daugybė kitų savo srityje geriausiais laikomų profesionalų.

Bankas DNB dovanoja specialius bilietus visiems moksleiviams, studentams ir jauniems verslams – DNB STUDENT bilietą ir DNB START-UP bilietą. Jie suteikia galimybę startuojantiems versle ir savarankiškame gyvenime pagrindinėje dviejų dienų programoje dalyvauti už ypač patrauklias kainas.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.