...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

„DigiGreen 2022”

Įvykęs renginis

„DigiGreen 2022”

„DigiGreen 2022” – konferencija ir kontaktų renginys, kuriame visas dėmesys bus skiriamas žaliems ir skaitmeniniams sprendimams. Žalioji pertvarka ir skaitmeninė transformacija – du Europos Sąjungos varikliai, artimiausiu metu skatinsiantys pramonės virsmą ir ekonomikos augimą. Įmonės, pirmos įgyvendinusios šiuos pokyčius savo veikloje, neabejotinai įgys konkurencinį pranašumą ir užims lyderiaujančias pozicijas. Renginio ašis – inovacijos. Išmanias technologijas […]

Kaina: Nemokamai

  • 2022-06-179:30-14:30
  • Energetikos ir technikos muziejus
  • Bilietai: Nemokamai
  • julija@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

„DigiGreen 2022” – konferencija ir kontaktų renginys, kuriame visas dėmesys bus skiriamas žaliems ir skaitmeniniams sprendimams.

Žalioji pertvarka ir skaitmeninė transformacija – du Europos Sąjungos varikliai, artimiausiu metu skatinsiantys pramonės virsmą ir ekonomikos augimą. Įmonės, pirmos įgyvendinusios šiuos pokyčius savo veikloje, neabejotinai įgys konkurencinį pranašumą ir užims lyderiaujančias pozicijas. ?

Renginio ašis – inovacijos. ? Išmanias technologijas kuriančių ir diegiančių įmonių atstovai dalinsis gerąja praktika, startuoliai – nepagražinta inovacijų vystymo patirtimi ir išmoktomis pamokomis, ekspertai – praktiniais patarimais, kur sutelkti dėmesį ir kaip efektyvinti savo veiklą. ?

Naujienas sekite Facebook renginyje: https://www.facebook.com/events/3326228647607434

???
Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija ?https://bit.ly/DigiGreen2022
Vietų skaičius ribotas! ?
???

Renginį organizuoja Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, Lietuvos švariųjų technologijų klasteris ir Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras. ?
Kontaktinis el. p.: julija@ssmtp.lt

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.