...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Architektūros inovacijos- dizaino disciplinos modernizacija

Įvykęs renginis

Architektūros inovacijos- dizaino disciplinos modernizacija

,

Norėdami tinkamai prisijaukinti architektūros inovacijas, turime jas sėkmingai integruoti taip, kad jos patenkintų ne tik vartotojų poreikius, bet ir kūrėjų lūkesčius. Šiandien modernumas ir tradicinė architektūra tampa tobula dviejų skirtingų sričių sinergija, padedančia architektams realizuoti netradicines idėjas ir improvizuoti net sudėtingiausiose situacijose, patenkinant užsakovų norus. Inovacinė architektūra plečia disciplinos ribas naudodama dizainą ir technologijas. Kasdien […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-08-23/2018-08-2310:00/13:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Norėdami tinkamai prisijaukinti architektūros inovacijas, turime jas sėkmingai integruoti taip, kad jos patenkintų ne tik vartotojų poreikius, bet ir kūrėjų lūkesčius. Šiandien modernumas ir tradicinė architektūra tampa tobula dviejų skirtingų sričių sinergija, padedančia architektams realizuoti netradicines idėjas ir improvizuoti net sudėtingiausiose situacijose, patenkinant užsakovų norus. Inovacinė architektūra plečia disciplinos ribas naudodama dizainą ir technologijas.

Kasdien architektūros virtuozai randa būdų tarpusavyje sujungti nederančias medžiagas, tekstūras, stilistikos elementus ir formas. Modernus, kristaliniai ar 3D fasadai, stiklo plytos... Kūrėjai didina architektūrinių galimybių alternatyvas, novatoriškai formuodami stulbinančius objektus, lavinančius vaizduote bei žadinančius smalsumą.

Tačiau kokie produktai suteikia absoliučią laisvę kurti ir padeda suderinti tradicines žinias, technologinį potencialą ir neribotą kūrybiškumą? Jie – ateities miestų pagrindas, kurį reikia nutiesti jau šiandien, kad galėtume tikslingai siekti architektūrinės evoliucijos.

Konferencija NEMOKAMA

https://www.facebook.com/events/224541301487691/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.