...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Individualios konsultacijos norintiems gauti finansavimą pagal kvietimą „Įgūdžiai MVĮ“

Įvykęs renginis

Individualios konsultacijos norintiems gauti finansavimą pagal kvietimą „Įgūdžiai MVĮ“

Premium

,

Individuali konsultacija. Kvietimo tikslas – skatinti Sostinės regiono ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regiono labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) darbuotojų ugdymą pagal sumanios specializacijos prioritetų įgūdžių sąrašą. Finansavimas Kyla klausimų rengiant dokumentus finansavimui gauti? Mes pasiruošę padėti! Jums tereikia užsiregistruoti individualiai nuotolinei konsultacijai, kurios metu už kvietimo vertinimą atsakingi vertinimo organizatoriai […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Individuali konsultacija. Kvietimo tikslas – skatinti Sostinės regiono ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regiono labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) darbuotojų ugdymą pagal sumanios specializacijos prioritetų įgūdžių sąrašą.

Finansavimas

Kyla klausimų rengiant dokumentus finansavimui gauti? Mes pasiruošę padėti! Jums tereikia užsiregistruoti individualiai nuotolinei konsultacijai, kurios metu už kvietimo vertinimą atsakingi vertinimo organizatoriai atsakys į kylančius klausimus ir padės teisingai užpildyti projekto įgyvendinimo planą!

Nuotolinio susitikimo Teams platformoje metu potencialūs pareiškėjai galės užduoti klausimus, susijusius ne tik su projekto įgyvendinimo plano ar kitų būtinų dokumentų pildymu, tačiau taip pat pasitarti dėl tinkamų finansuoti išlaidų apskaičiavimo, siekiamų rodiklių skaičiavimo, aprašo turinio ar dėl kitų rūpimų klausimų.

Jei skirto pusvalandžio nepakaks, Inovacijų agentūros darbuotojai mielai pratęs pokalbį kitu, su jumis sutartu laiku ir komunikacijos priemone (on-line ar telefonu).

Jus konsultuos Inovacijų agentūros Verslo produktyvumo skyriaus atstovai.

enlightenedIndividualios konsultacijos vyks laikotarpiu nuo 2024 m. sausio 9 – kovo 12 d. antradieniais nuo 13.00 iki 16.00 val. Savo 30 minučių jums patogiu laiku galite rezervuoti čia.

Individualiomis konsultacijomis pirmiausia kviečiame pareiškėjus, kurie savarankiškai pildo projekto įgyvendinimo planą (PĮP) ir kitus dokumentus.

Bendra projektams skiriama suma iki 7,5 mln. eurų.

Finansuojamos veiklos: 1. Ugdyti MVĮ reikalingus darbuotojų įgūdžius (Sostinės regionas); 2. Ugdyti MVĮ reikalingus darbuotojų įgūdžius (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas). Inovacijų agentūra projekto įgyvendinimo planų (PĮP) laukia iki 2024 m. kovo 18 d. 17 val. Daugiau informacijos apie kvietimą rasite čia.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.