...

Kaip perleisti prekės ženklą kitam savininkui?

Žinių bazė

2023.09.16

Kaip atlikti procedūrą perleidžiant prekės ženklą iš UAB (nes UAB priklauso prekės ženklo IN), perleidžiant fiziniam asmeniui. UAB vienintelis savininkas yra tas pats fizinis asmuo kuriam norima perleisti.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Publikavimo data: 2023-09-16 20:48

Norint, kad ženklo savininko teisės būtų perduotos kitam asmeniui (fiziniam ar juridiniam), reikia pateikti prašymą įrašyti teisės perdavimą. Teisės perdavimas...

Publikavimo data: 2023-09-16 20:48

Norint, kad ženklo savininko teisės būtų perduotos kitam asmeniui (fiziniam ar juridiniam), reikia pateikti prašymą įrašyti teisės perdavimą. Teisės perdavimas įrašomas į prekių ženklų registrą vienos iš teisės perdavimo šalių prašymu, jeigu sumokėtas nustatytas mokestis (80 EUR) ir pateikiami šie dokumentai: prašymas įrašyti teisės perdavimą (popierinė ZP-6 forma); teisės perdavimą patvirtinantis dokumentas: sutarties kopija/išrašas, patvirtintas vienos iš teisės perdavimo šalių ARBA abiejų šalių pasirašytas teisių perdavimo patvirtinimas (popierinė ZP-7 forma); įgaliojimas atstovui (jeigu reikia). Informaciją apie mokesčius (dydžius, sąskaitų numerius) rasite čia: https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai/mokesciai. Jeigu mokestis mokamas tiesiogiai į valstybės biudžeto sąskaitą, nesinaudojant Valstybinio patentų biuro elektroninėmis paslaugomis, banko pavedime būtina nurodyti įmokos kodą 5310. Prašymą galite pateikti šiais būdais: · internetu (pasirinkite "Įrašyti teisės į prekių ženklą perdavimą"); · siunčiant popierines formas įprastu paštu adresu: Valstybinis patentų biuras, Kalvarijų g. 3, 09310 Vilnius. Duomenis apie nacionalines prekių ženklų paraiškas ir registracijas rasite Lietuvos Respublikos prekių ženklų duomenų bazėje.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.