Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Kristina Valstybiniame patentų biure kartu su kolegomis rūpinasi pagalba verslui apsaugant prekių ženklus, dizainą ir išradimus. Turėdama 18 metų darbo su intelektinės nuosavybės objektų apsauga patirtį, Kristina tiki, kad kiekvienas verslas turi savo intelektinės nuosavybės objektų portfelį, tik ne kiekvienas geba identifikuoti jame esančius įvairiuose verslo procesuose sukuriamus objektus bei tinkamai juos apsaugoti taip, kad šie objektai kurtų kuo didesnę pridėtinę naudą jų savininkui. Valstybinio patentų biuro ekspertai teikia nemokamas konsultacijas prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos klausimais.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.10.20

Sveiki, rašau Jums norėdamas gauti informaciją, su kuria nesu susipažinęs ir nežinau, kaip pradėti procesą. Turiu idėją apie naujo produkto išradimą. Alternatyvų, jo nesu matęs rinkoje, todėl manau, jog mano įdėją galima įgyvendinti ir įvesti į rinką. Įdėją turiu tik galvoje, o žinių bagažas, kaip taisyklingai ją įgyvendinti, labai mažas, todėl noriu paklausti: kokie pirmieji […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.07.29

Jau antra karta yra perduodamas ypatingas varškės sūrio su obuoliais receptas ir gaminiai. Jis – ypatingas, nes mūsų krašte ypatinga aplinka, klimatas bei dirvožemis. Ar galima tai padaryti?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.05.12

Mes planuojame išsinuomoti tyrimų laboratoriją svetur, kurioje yra mums reikalingi resursai. Ten planuojame sukurti ir išmėginti mūsų galimai naują prototipą ir patentuoti išradimą. Ar neturėsime problemų vėliau, jei patentas bus sukurtas ne mūsų LAB? Kaip apsaugoti galimas rizikas ir ką reikia žinoti?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.