...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

ES finansavimo galimybės verslui: naudos ir galimybės 2023

Įvykęs renginis

ES finansavimo galimybės verslui: naudos ir galimybės 2023

Premium

,

Kviečiame į verslo pusryčius Vilniaus pramonės ir amatų rūmuose, kuriuose Inovacijų agentūros atstovai pasidalins naujausia informacija apie ES finansavimą ir jo galimybes. Programoje: Inovacijų agentūros direktorė Romualda STRAGIENĖ. Geriausias metas investuoti – šiandien! Pristatys Inovacijų agentūros paslaugas: vieną langelį verslui. Papasakos apie 2021-2027 m. ES fondų investicijų kryptis bei investavimo naudą. Inovacijų agentūros Investicijų valdymo […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-04-0510:00 - 12:00
  • Vilnius
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kviečiame į verslo pusryčius Vilniaus pramonės ir amatų rūmuose, kuriuose Inovacijų agentūros atstovai pasidalins naujausia informacija apie ES finansavimą ir jo galimybes.

Programoje:

Inovacijų agentūros direktorė Romualda STRAGIENĖ. Geriausias metas investuoti - šiandien! Pristatys Inovacijų agentūros paslaugas: vieną langelį verslui. Papasakos apie 2021-2027 m. ES fondų investicijų kryptis bei investavimo naudą.

Inovacijų agentūros Investicijų valdymo departamento direktorės pavaduotoja Gintarė KUNCAITYTĖ. ES finansavimo galimybės verslui. Pristatys galiojančius ir laukiamus kvietimus investuoti 2023 m. Papasakos apie projektų įgyvendinimo eigą. Pasidalins patarimais ir naudingais kontaktais.

 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.