...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

TOP inovatyviausių jaunų verslų, sukurtų moterų „BUSINESS WOMAN AWARDS 2016”

Įvykęs renginis

TOP inovatyviausių jaunų verslų, sukurtų moterų „BUSINESS WOMAN AWARDS 2016”

, ,

2016 m. „BZN start“ rengiamų apdovanojimų „Inovatyviausi jauni verslai, sukurti moterų“ tikslas – įvertinti ir paskatinti moterų sukurtas jaunas, iniciatyvias, kūrybingas, drąsias ir iššūkius pasitinkančias įmones. „BZN start“ kartu su partneriais nori paskatinti moteris, kad ir kokio amžiaus jos būtų, kurti verslą, nebijoti iššūkių, laiko ir siekti savo svajonių. KAS DALYVAUJA: Konkurse gali dalyvauti visų […]

Kaina: Nemokamai

  • 2016-02-08/2016-06-0202:00
  • Vilnius
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

2016 m. „BZN start“ rengiamų apdovanojimų „Inovatyviausi jauni verslai, sukurti moterų“ tikslas – įvertinti ir paskatinti moterų sukurtas jaunas, iniciatyvias, kūrybingas, drąsias ir iššūkius pasitinkančias įmones. „BZN start“ kartu su partneriais nori paskatinti moteris, kad ir kokio amžiaus jos būtų, kurti verslą, nebijoti iššūkių, laiko ir siekti savo svajonių.

KAS DALYVAUJA:
Konkurse gali dalyvauti visų sričių jaunas verslas (sukurtas ir valdomas moters/moterų), kuris veikia ne ilgiau kaip trejus metus rinkoje, ieškantis augimo galimybių. Pasižymi inovatyvumu, išskirtinumu.

IKI KADA GALIMA REGISTRUOTIS?
Registruotis galima iki 2016 m. birželio 1 d.
Norintiems pretenduoti  į TOP inovatyviausių jaunų verslų, sukurtų moterų apdovanojimus prašau užpildyti šią anketą: http://www.bznstart.lt/surveys/display/2h3q8kgz

NOMINACIJOS
Visi dalyvaujantis jauni verslai pretenduos į šias nominacijas:

BusinessWoman/ Verslo moteris
1. E.verslo inovatyviausias jaunas verslas- sukūręs unikalų išskirtinį e.projektą/verslą
2. Gamybos inovatyviausias jaunas verslas- sukūręs unikalų išskirtinį gamybos projektą/verslą
3. Paslaugų inovatyviausias jaunas verslas- sukūręs unikalų išskirtinį paslaugų projektą/verslą
4. Edukacijos inovatyviausias jaunas verslas- sukūręs unikalų išskirtinį gamybos projektą/ verslą
5. Metų jauno verslo duetas
6. Metų jauno verslo solo

BALSAVIMAS
Balsuoti už verslus bus galima iki apdovanojimų ceremonijos paskelbtos oficialios dienos. Viešas balsavimas vyks iki birželio 2 d.. http://www.bznstart.lt/StartupsWomen.
Nominacijos laimėtoją lems viešas balsavimas (50 proc.) ir komisijos balai (50 proc.). Komisijos nariai savo balsus atvirai atiduos per apdovanojimų ceremoniją. Todėl laimėtojai išaiškės tik renginio metu.

Konkurso prizinis fondas
Konkurso prizinis fondas bus parengtas prieš jaunų verslų balsavimą ir paskelbtas viešai.

Apdovanojimai
Apdovanojimų ceremonija planuojama 2016 m. gegužė/ birželio mėn. (data ir vieta dar tikslinama). Visa informacija bus paskelbta viešai, o dalyviams bus pranešta asmeniškai.
2016 m. „BZN start“ rengiamų apdovanojimų „Inovatyviausi jauni verslai, sukurti moterų” įvertinti ir paskatinti jaunas, iniciatyvias, kūrybingas, drąsias ir iššūkius pasitinkančias įmones, kurias sukūrė moterys.
„BZN start“ kartu su partneriais nori paskatinti moteris kurti verslą, kad ir kokio esate amžiaus, nebijoti iššūkių, laiko ir siekti savo svajonių.

Vertinimo komisija
Vertinimo komisiją sudarys verslo organizacijų atstovai, kuri bus patikslinta. 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.