...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

BDAR mokymai augančiam verslui – taikymas, reguliavimas, baudos

Įvykęs renginis

BDAR mokymai augančiam verslui – taikymas, reguliavimas, baudos

Premium

,

Mokymų metu bus daug praktinių patarimų, ką be didelių investicijų gali padaryti pati įmonė, kad atitiktų BDAR reikalavimus. Kokius asmens duomenis galima tvarkyti, kokiais tikslais, kokiu pagrindu, ir kokių praktikoje imtis reikiamų duomenų apsaugos priemonių. Kokios skiriamos baudos nesilaikant taisyklių? Dalyviams, užsiregistravusiems iki gruodžio 1 d., bus sudarytos galimybės papildomai panagrinėti jų atvejus mokymų metu. […]

Kaina: 50.00

Renginio aprašymas:

Mokymų metu bus daug praktinių patarimų, ką be didelių investicijų gali padaryti pati įmonė, kad atitiktų BDAR reikalavimus. Kokius asmens duomenis galima tvarkyti, kokiais tikslais, kokiu pagrindu, ir kokių praktikoje imtis reikiamų duomenų apsaugos priemonių. Kokios skiriamos baudos nesilaikant taisyklių?

Dalyviams, užsiregistravusiems iki gruodžio 1 d., bus sudarytos galimybės papildomai panagrinėti jų atvejus mokymų metu. Reikalavimas – kad tai būtų jau veikiantis verslas/projektas. Informacija apie atvejus bus surinkta po bilietų įsigijimo. Anonimiškumas esant  poreikiui, bus užtikrintas.

Kokių praktinių žinių ir informacijos gaus mokymų dalyviai:

  • Gausite paprastą ir aiškią informaciją apie tai, kas yra svarbiausia, norint atitikti BDAR reikalavimus. Esmė – žinoti, kokius duomenis tvarkote, kokiais tikslais, kokiu pagrindu, ir praktikoje imtis reikiamų duomenų apsaugos priemonių. Dokumentai – tik viena iš jų. Nagrinėsime konkrečius atvejus.
  • Išmoksite atlikti jūsų tvarkomų asmens duomenų „inventorizaciją“ ir nustatyti, ko konkrečiai jums reikia, kad atitiktumėte BDAR reikalavimus.
  • Mokymų metu ar po jų susikursite jums pritaikytą Privatumo politiką pagal pateiktus rėmus. Privatumo politika yra pagrindinis išorinis asmens duomenų tvarkymą atspindintis dokumentas, kuris skelbiamas viešai ir kurio tikslas – informuoti apie visus asmens duomenų tvarkymo atvejus bei įgyvendinti vieną pagrindinių BDAR reikalavimų – skaidrumą.
  • Aptarsime „copy paste” dokumentų taikymo pasekmes. Tipinių dokumentų nebūna. O jeigu yra tipinis dokumentas, tai jis netinkamas. Todėl viena didžiausių daromų klaidų – kai paimamas konkurento, draugo ar tiesiog „iš interneto“ dokumentas ir pakeičiamas pavadinimas.
  • Pakalbėsime apie baudų taikymą ir įmonės vadovų atsakomybę, tvarkant asmens duomenis. Kada, už ką ir kokios skiriamos baudos?

KADA: gruodžio 8 d. nuo 14:00 val. iki 17:00 val. (pertrauka nuo 15:15 iki 15:30)
VIETA: @Zoom platforma, tiesioginė transliacija iš Gedimino Workland! Nuoroda suteikiama įsigijusiems bilietus, diena prieš mokymus.
BILIETAI: 
bilietus įsigyti galite Paysera; esant išankstinės sąskaitos poreikiui, užpildykite anketą ČIA.

 

MOKYMŲ PRANEŠĖJAI:

Giedrė Rimkūnaitė-Manke ir Raminta Bučiūtė

Giedrė Rimkūnaitė-Manke advokatų kontoros Glimstedt advokatė, ekspertė. Ji vadovauja Glimstedt intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms ir yra projekto „Glimstedt jaunam verslui“ iniciatorė.

Raminta Bučiūtė, advokatų kontoros Glimstedt teisininkė, žiniasklaidos teisės ekspertė. Raminta konsultuoja asmens duomenų tvarkymo, intelektinės nuosavybės apsaugos bei informacinių technologijų, komunikacijų ir žiniasklaidos teisės klausimais.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.