...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Startup Weekend Kaunas

Įvykęs renginis

Startup Weekend Kaunas

,

Kaip protingai investuoti į savo verslą? Balandžio 25-27 dienomis, Ryšių istorijos muziejuje, Kauno technologijos universiteto (KTU) jauno verslo vystymo centras „Startup Space“ organizuoja renginį „Misiją į kosmosą: „Startup Weekend Kaunas“. Tai kūrybinis ir produktyvus renginys, kurio metu jaunimas bus skatinamas kurti naujus produktus ir brandinti verslo idėjas. Į renginį planuojama pritraukti 120 iniciatyvių dalyvių iš […]

Kaina: 11.00

  • 2014-04-25/2014-04-2718:00/20:00
  • Nėra
  • Bilietai: 11.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kaip protingai investuoti į savo verslą?
Balandžio 25-27 dienomis, Ryšių istorijos muziejuje, Kauno technologijos universiteto (KTU) jauno verslo vystymo centras „Startup Space“ organizuoja renginį „Misiją į kosmosą: „Startup Weekend Kaunas“.

Tai kūrybinis ir produktyvus renginys, kurio metu jaunimas bus skatinamas kurti naujus produktus ir brandinti verslo idėjas. Į renginį planuojama pritraukti 120 iniciatyvių dalyvių iš visos Lietuvos, kuriuos konsultuos ir savo patirtį bei patarimus dalins verslo specialistai bei mentoriai iš Lietuvos ir užsienio.

Startup Weekend Kaunas“ – tai renginys, kurio pagrindinė idėja – sukurti verslą nuo idėjos iki prototipo per 54 valandas. Šiame renginyje susitiks įvairių sričių žinovai: kūrėjai, dizaineriai, rinkodaros specialistai, produktų vadybininkai bei jaunojo verslo entuziastai, kurie siekas bendro tikslo – per savaitgalį sukurti inovatyvius produktus ir sėkmingo verslo modelius. Sukurti produktai ir jų idėjos autoriai varžysis skirtingose apdovanojimų kategorijose.

Renginio tikslas – padėti žmonėms ir idėjoms surasti vienas kitą bei pritraukti investuotojus, kurių dėka prototipai galėtų virstų realiais ir sėkmingais produktais. Tai puiki proga pristatyti ir atkreipti dėmesį į savo idėją, kurią norima realizuoti.

Renginį pradės Mindaugas Glodas iš rizikos kapitalo įmonės Nextury Ventures Rytų Europai ypatingai aktualia tema apie idėjų patentavimą iki prototipo gamybos.

Šeštadienį ir sekmadienį komandoms mentoriaus ir tinkama linkme nukreips skirtingų sričių specialistai! Organizatoriai atskleidžia, jog šį pavasarį dalyvius konsultuos strateginio valdymo specialistas Darius Dulskis, turintis daugiau nei 10 metų patirtį bei sėkmingai įvykdęs daugiau kaip 180 projektų. Taip pat savo patirtimi produkto dizaino srityje dalinsis Rūta Valušytė bei Artūras Bulota, programavimo klausimais padės WEB sprendimų specialistai iš „Data Dog“, o sėkmingą verslo modelį sukurti padės verslo investicijų specialistas Donatas Keras, per 17 mėnesių įvykdęs 17 sėkmingų investicijų!

Startup Weekend Kaunas dalyvių laukią papildomas prizas skirtas „Laimingiausiam įgulos nariui“! Lietuvoje stalo futbolą populiarinantys Foosin bei Producters – Technologinė įmonė Startupams, įsteigia futbolo stalą Garlando F-100 from Foosin vienam iš renginio dalyvių!

Renginys būtų neįmanomas be „Inovatyvaus Verslo Kūrimo Skatinimo (INOVEKS), Projekto Nr. VP2-1.4-ŪM-05-V-01-006“ paramos, skiriamos iš Europos Regioninės Plėtros bei Socialinio Fondo antrai ir trečiai renginio dienai.

Registraciją į renginį vyksta per renginių sistemą "Eventbrite": http://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-kaunas-tickets-11034844517

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.