...

Ar intelektinės nuosavybės turėjimas kainuoja?

Žinių bazė

2022.11.07

Svarstome registruoti savo sukurtą prekės dizainą. Norime įsivertinti, ar ši apsauga nesukels daugiau mokesčių, rūpesčių nei gausime naudos? Esame kūrybinė komanda, idėjų apstu ir nelabai bijome prarasti savo identitetą. Bet galvojame apie ateitį ir distribuciją užsienin.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2022-11-29 14:24

Intelektinės nuosavybės apsauga, kaip ir bet koks kitas apsidraudimas – kainuoja. Tuo atveju, jeigu svarstote apie plėtrą į užsienio rinkas,...

Publikavimo data: 2022-11-29 14:24

Intelektinės nuosavybės apsauga, kaip ir bet koks kitas apsidraudimas – kainuoja. Tuo atveju, jeigu svarstote apie plėtrą į užsienio rinkas, siūlyčiau pagalvoti apie Bendrijos dizaino (Europos Sąjungos) registraciją. Jūsų sukurtas dizainas bus apsaugotas tiek nuo kopijavimo, tiek ir nuo panašių kūrinių sukūrimo visoje Europos Sąjungos teritorijoje. Kaina, žinoma, priklauso nuo registruojamų objektų skaičiaus.

Ekspertai

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.