...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Kūrybinių industrijų konkursas 2024

Įvykęs renginis

Kūrybinių industrijų konkursas 2024

,

Ar tavo neuronų jungtys nuolat kibirkščiuoja nuo minčių kurti pokytį KULTŪROS, KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ir SOCIALINIŲ INOVACIJŲ srityse? Jei TAIP – pataikei būtent ten, kur reikia, nes inovatorių bendruomenė „ChangeMakers’ON” kartu su tarptautine organizacija „Creative Business CUP”, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, startuolišką dvasią palaikančiais „Hostinger” organizuoja nacionalinį kūrybinių industrijų konkursą! Jo metu komisija išrinks […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Ar tavo neuronų jungtys nuolat kibirkščiuoja nuo minčių kurti pokytį KULTŪROS, KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ir SOCIALINIŲ INOVACIJŲ srityse?

Jei TAIP – pataikei būtent ten, kur reikia, nes inovatorių bendruomenė „ChangeMakers'ON” kartu su tarptautine organizacija „Creative Business CUP”, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, startuolišką dvasią palaikančiais „Hostinger” organizuoja nacionalinį kūrybinių industrijų konkursą! Jo metu komisija išrinks įdomiausio ir labiausiai tarptautinei rinkai pasiruošusio startuolio komandą ir padovanos jai galimybę pristatyti savo verslo idėją pasaulinio lygio investuojams! Skamba fantastiškai?

DALYVAUTI ŠIŲ INDUSTRIJŲ ATSTOVAI :

Reklama  // Architektūra // Dizainas  // Internetiniai žaidimai  // Mada  // Filmai ir fotografija // Gastronomija // Laisvalaikis ir turizmas  // Muzika  // Performansai  // Edukacinės technologijos // Leidyba // Radijas ir televizija // Kūrybiniai IT sprendimai // 3D spausdinimas

𝐀𝐓𝐑𝐀𝐍𝐊𝐎𝐒 𝐊𝐑𝐈𝐓𝐄𝐑𝐈𝐉𝐀𝐈

= Verslo idėjos kūrybiškumas
= Potencialas lokalioje ir globalioje rinkose
= Verslo įgyvendinimo galimybės

 

Registracija būtina. Kriterijus atitinkančius kandidatus kviesime savo inovatyvius produktus ir paslaugas pristatyti nacionaliniame kūrybinių industrijų konkurse.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.