...

Žuvininkystės verslo finansavimas

Žinių bazė

2017.02.18

Norėčiau pradėti žuvininkystės verslą bet nėra tam lėšų. Ar yra kokia galimybė gauti pradinį finansavimą, kur ir kaip jį gauti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2017-02-18 18:43

Parama žuvininkystės veiklai gali būti skiriama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemones. Kiekvienoje jų apibrėžiami galimi pareiškėjai...

Publikavimo data: 2017-02-18 18:43

Parama žuvininkystės veiklai gali būti skiriama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemones. Kiekvienoje jų apibrėžiami galimi pareiškėjai ir remiamos veiklos. Susipažinti su paramos teikimo tvarką reglamentuojančiomis priemonių įgyvendinimo taisyklėmis galite Nacionalinės mokėjimo agentūros interneto tinklapyje, čia. Kilus daugiau klausimų, informacijos galite teirautis bendruoju informacijos teikimo telefonu 8 5 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841, taip pat galite atvykti į Nacionalinę mokėjimo agentūrą adresu Blindžių g. 17, Vilnius.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.