...

Nusipirkau kavos mašiną ir noriu pardavinėti kavą

Žinių bazė

2020.06.09

Esu dirbanti kitame darbe, todėl norėčiau dirbti savaitgaliais. Planuoju pardavinėti kavą savo kieme. Nuo ko pradėti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Publikavimo data: 2020-07-23 10:53

Planuojant pradėti kavos iš automobilio prekybos veiklą, visų pirma Jūs turėtumėte nuspręsti, kokia bus Jūsų verslo teisinė forma. Tokią paslaugą...

Publikavimo data: 2020-07-23 10:53

Planuojant pradėti kavos iš automobilio prekybos veiklą, visų pirma Jūs turėtumėte nuspręsti, kokia bus Jūsų verslo teisinė forma. Tokią paslaugą galite teikti išsiperkant verslo liudijimą ar registruojant individualią veiklą nesteigiant įmonės arba įsteigus juridinį asmenį. Jei šia veikla planuojate užsiimti tik savaitgaliais, tuomet rekomenduojame Jums rinktis individualią veiklą. Dar prieš pradėdama šį verslą turite kreiptis į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (toliau – VMVT), kad Jums būtų suteikta teisė vykdyti maisto tvarkymo veiklą ir įtrauktų Jus į VMVT tvarkomą Maisto tvarkymo subjektų sąrašą, suteikiant Jums atpažinimo numerį. Kadangi Jūs numatote vykdyti su transporto priemonės naudojimu susijusią veiklą, dėl šio leidimo Jūs turite kreiptis į tą teritorinį departamentą, kurio teritorijoje numatote vykdyti nuolatinę veiklą. Jei neplanuojate turėti jokios išorinės reklamos, tuomet savivaldybės leidimo prekybai privačioje valdoje nereikia. Jei žemė nuosavybės teise priklauso ne Jums, tuomet prekybos ir paslaugų teikimas privačioje teritorijoje turi būti suderintas su žemės savininku. Jei planuosite kabinti išorinę reklamą ar iškabą, reikės šią iškabą suderinti su vietine savivaldybe ir gauti išorinės reklamos leidimą. Dėl detalesnės informacijos apie leidimo išdavimą reikia kreiptis į konkrečią savivaldybę, kurioje planuojate vykdyti veiklą.

Ekspertai

Indrė Kazlauskienė

Indrė Kazlauskienė

Regionų koordinatorė / VšĮ Versli Lietuva

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.