...

Kuris skolintojas geriausias?

Žinių bazė

2020.02.18

Iš kokio skolintojo – unijų ar „Finbee“ patartumėte imti paskolą, kokie jų privalumai?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintaras Matuzas

Filialo vadovas / Capitalia

Publikavimo data: 2020-02-25 14:57

Jei turite pasiūlymus ir iš unijos ir iš finbee - geriausia lyginkite konkrečiai juos: palūkanos, administraciniai kaštai (išdavimo, bei mėnesiniai)...

Publikavimo data: 2020-02-25 14:57

Jei turite pasiūlymus ir iš unijos ir iš finbee - geriausia lyginkite konkrečiai juos: palūkanos, administraciniai kaštai (išdavimo, bei mėnesiniai) ir kitos išlaidos. Unijos privalumai būtų - didesnės finansavimo sumos, ilgesni grąžinimo terminai, tikėtina, kad mažesnės tiek palūkanos tiek ir administravimo išlaidos. Tačiau Unijos gali reikalauti užstato, o taip pat stojimo mokesčio ir pajaus. Tarpusavio skolinimo platforma tikėtina lanksčiau vertins, turės mažesnius reikalavimus, nereikalaus užstato, nebus pajaus. Tačiau tikėtina bus didesni administravimo, ypač išdavimo/sutarties kaštai lyginant su unija, o taip pat ir reikės laukti kol finansavimas bus surinktas (išliekant galimybei, jog jis nebus surinktas jei investuotojams nepatiks - šios rizikos dirbant su unija nėra). Jei svarstote nebankinį finansavimą paieškokite pasiūlymų ir kitose įmonėse, šiandien dienai jau yra daugiau nei 10 verslo finansavimo įmonių, kurios skolina nuo 1 tūkst. iki 2 mln. eurų.

Ekspertai

Gintaras Matuzas

Gintaras Matuzas

Filialo vadovas / Capitalia

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.