...

Dėl prekės vardo bei domeno užpatentavimo

Žinių bazė

2021.05.10

Laba diena, norėčiau prekinį vardą bei domeną užpatentuoti. Gal kartais yra galimybė, kad kas suteiktų, padėtų už užmokestį?

Dėkui.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Publikavimo data: 2021-05-11 14:54

Laba diena, Dėkojame už pateiktą klausimą. Valstybinis patentų biuras yra parengęs išsamią informaciją apie prekių ženklus ir jų registravimo tvarką...

Publikavimo data: 2021-05-11 14:54

Laba diena, Dėkojame už pateiktą klausimą. Valstybinis patentų biuras yra parengęs išsamią informaciją apie prekių ženklus ir jų registravimo tvarką – su ja kviečiame susipažinti čia: https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai. Prekių ženklo paraišką gali paduoti pats pareiškėjas (fizinis ar juridinis asmuo), taip pat paraišką galima paduoti per atstovą, pvz. patentinį patikėtinį (https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/patentiniai-patiketiniai). Dėl domeno registravimo rekomenduojame kreiptis į Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centrą, kuris yra domeno .lt administratorius (https://www.domreg.lt/)

Ekspertai

Kristina Vilkienė

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.