...

Ar verčiantis individualia veikla įmanoma registruoti savo pavadinimą?

Žinių bazė

2020.11.28

Taip ir nepavyksta rasti tikslaus atsakymo. Ar verčiantis individualia veikla įmanoma registruoti savo pavadinimą, kuris būtų naudojamas paslaugų visumai apibrėžti, kaip įmonės pavadinimas?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laura Beinorienė

Advokatė / Advokatės Lauros Beinorienės kontora

Publikavimo data: 2020-12-01 12:33

Individualiai veiklai ženklinti jūs galite įregistruoti prekių ženklą, kuris būtų naudojamas jūsų veikloje. Fizinis asmuo gali būti prekių ženklo savininku,...

Publikavimo data: 2020-12-01 12:33

Individualiai veiklai ženklinti jūs galite įregistruoti prekių ženklą, kuris būtų naudojamas jūsų veikloje. Fizinis asmuo gali būti prekių ženklo savininku, tiek nacionalinio - Lietuvos, tiek ES, tiek kitose jurisdikcijose. Keičiant veiklos formą jūs galėsite perduoti prekių ženklą savo įmonei ar suteikti jį naudotis, prekių ženklas taip pat gali būti parduodamas, įkeičiamas ir t.t. Prekių ženklu gali būti žodis, žodis su grafiniais elementais ar tik grafiniai elementai (logotipas), yra ir kitų prekių ženklų rūšių (garsas, hologramos, spalva ir t.t.). Prekių ženklas registruojamas konrečioms prekėms ir paslaugoms (registruojant Lietuvoje - nebūtina jau naudoti visoms prekėms ir paslaugoms, kurioms registruojate, tad svarbu įsivertinti ir planuojamą plėtrą).

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Publikavimo data: 2020-12-02 14:12

Sveiki. Valstybinis patentų biuras (VPB) pagal kompetenciją registruoja prekių ženklus. Prekių ženklo paraišką gali paduoti tiek fizinis, tiek ir juridinis...

Publikavimo data: 2020-12-02 14:12

Sveiki. Valstybinis patentų biuras (VPB) pagal kompetenciją registruoja prekių ženklus. Prekių ženklo paraišką gali paduoti tiek fizinis, tiek ir juridinis asmuo. Prekių ženklas yra skirtas žymėti prekėms ir paslaugoms, pagrindinė jo paskirtis – atskirti vieno asmens prekes ar paslaugas nuo kito asmens prekių ar paslaugų. Prekių ženklų pareiškėjams esame parengę išsamią prekių ženklams skirtą informaciją – su ja kviečiame susipažinti čia: https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai Jeigu turėtumėte papildomų klausimų, susijusių su prekių ženklų registravimu, su mumis galite susisiekti el. paštu info@vpb.gov.lt arba telefonu 8 5 278 0290.

Daugiau atsakymų

Ekspertai

Kristina Vilkienė

Kristina Vilkienė

Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja / Valstybinis patentų biuras

Laura Beinorienė

Laura Beinorienė

Advokatė / Advokatės Lauros Beinorienės kontora

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.