...

Video klipai per Youtube ir Spotify sporto klube

Žinių bazė

2022.07.01

Atidariau savo nuosavą sporto klubą. Ar galiu transliuoti per TV Youtube kanalą su muzikiniais klipais? Groti Spotify muzikos sąrašą? Ar tam reikia kokių nors leidimų ar leidimo?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-08-01 16:14

Tai priklauso nuo konkrečios platformos, kurią planuojate naudoti transliacijai bei jos taikomų sąlygų. Youtube platformoje esantį turinį viešose vietose pertransliuoti...

Publikavimo data: 2022-08-01 16:14

Tai priklauso nuo konkrečios platformos, kurią planuojate naudoti transliacijai bei jos taikomų sąlygų. Youtube platformoje esantį turinį viešose vietose pertransliuoti galite tik tais atvejais, kai konkretus turinio kūrėjas yra suteikęs tokią teisę. Tokiais atvejais video aprašyme dažniausiai yra nurodyta, kad turiniui galioja Creative Commons licencija, suteikianti tokias teises.  Spotify grojaraštis gali būti transliuojamas viešoje vietose, jeigu tam yra įgyta licencija, kuri vadinama Spotify Business (Soundtrack Your Brand).

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.