...

Verslas Tailande

Žinių bazė

2022.06.16

Studijavau Londone kartu su tailandiečiu, su kuriuo darėm ne vieną projektą. Šiuo metu jis realizuoja programėlę, kuri leis vartotojui atsisiųsti pakankamai daug turinio nemokamai arba už tam tikrą simbolinį mokestį bei atliks kitų įdomių funkcijų. Jis kviečia mane pasijuntgti. Kaip galiu įvertinti ar toks turinio parsisiurbimas nėra piratinis? Nors mano draugas sako, kad į viską paprasčiau žiūrėti ir Tailande galima, noriu apsaugoti save.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-22 17:02

Pagal pateiktą informaciją nėra galimybės nustatyti, ar konkretus turinys, kurį bus galima atsisiųsti su Jūsų nurodyta programėle, yra saugomas, ar...

Publikavimo data: 2022-06-22 17:02

Pagal pateiktą informaciją nėra galimybės nustatyti, ar konkretus turinys, kurį bus galima atsisiųsti su Jūsų nurodyta programėle, yra saugomas, ar ne. Taip pat nėra aišku, kokioje valstybėje (valstybėse) ši programėlė veiks. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, jog Tailandas (kaip ir Lietuva, Jungtinė Karalystė ir daugelis kitų pasaulio valstybių) yra ratifikavęs 1886 m. Berno konvenciją dėl literatūros ir meno kūrinių apsaugos, kuriuo nustatomi minimalūs autorių teisių apsaugos standartai. Tad, šiuo atveju negalima teigti, jog Tailande tam tikri veiksmai, galimai pažeidžiantys kitų asmenų autorių teises (ar intelektinės nuosavybės teises apskritai), yra leidžiami. Be kita ko, tiek Tailande, tiek ir daugumoje kitų valstybių, už autorių teisių pažeidimus neabejotinai taikoma administracinė, baudžiamoji ir/arba civilinė atsakomybė. Todėl visais atvejais rekomenduojame nevykdyti veiksmų, kurie gali pažeisti kitų asmenų autorių ir/ar kitas teises.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.