...

Prekės ženklo pavadinimo klaidinimas

Žinių bazė

2022.06.05

Radau Google paieškoje konkurencinį prekės ženklą žodinį, kuriame  pakeista tik pirma pirmo žodžio raidė, o visas kitas pavadinimas kaip mūsų, kuris yra registruotas kaip prekės ženklas. Ar gali konkurentai taip elgtis. Nes mano nuomone, tai visiškas Vartotojo klaidinimas ir ketinimas neteisėtai susirinkti mūsų esamus klientus.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-20 10:38

Nors pagal pateiktą informaciją negalima vienareikšmiškai spręsti, ar konkretus prekių ženklas pažeidžia Jūsų turimą prekių ženklą (reikėtų daugiau informacijos), tačiau...

Publikavimo data: 2022-06-20 10:38

Nors pagal pateiktą informaciją negalima vienareikšmiškai spręsti, ar konkretus prekių ženklas pažeidžia Jūsų turimą prekių ženklą (reikėtų daugiau informacijos), tačiau tuo atveju, jeigu vieno asmens naudojamas žymuo yra klaidinančiai panašus į kito asmens prekių ženklą, taip pat naudojamas toms pačioms (ar panašioms) prekėms ar paslaugoms žymėti, o vartotojas gali susidaryti klaidinantį įspūdį dėl tokiu žymeniu žymimų prekių ar paslaugų kilmės, tai jau galima laikyti pažeidimu. Akivaizdu, kad konkurentai negali taip elgtis ir asmuo, kurio teisės yra pažeidžiamos, gali remtis teisės aktuose numatyta teise uždrausti naudoti tokį žymenį.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.