Patentuotų prekių perpardavimas

Žinių bazė

2021.08.09

Gaminame patentuotas prekes. Jas parduodame tiesiai mažmenai. Tačiau pamatėme, kad tos prekės yra parduodamos internete. Manome, kad pirkėjai jas perparduoda. Ar tai teisėta? Ar mes turime imtis papildomų priemonių, kad tik mūsų suderinti kanalai galėtų parduoti mūsų gaminamas patentuotas prekes?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2021-10-07 20:27

Prekių ženklo savininkas neturi teisės uždrausti ženklu žymėti prekių, kurios paties ženklo savininko arba jo sutikimu buvo su tuo ženklu...

Publikavimo data: 2021-10-07 20:27

Prekių ženklo savininkas neturi teisės uždrausti ženklu žymėti prekių, kurios paties ženklo savininko arba jo sutikimu buvo su tuo ženklu išleistos į rinką. Taigi, jūsų prekes įsigiję asmenys turi teisę jas perparduoti ir šie jų veiksmai yra teisėti. Teisinių priemonių, kurių pagalba galėtumėte sustabdyti prekes perparduodančius asmenis, , nėra. Prieštarauti perpardavimui galėtumėte tik tuo atveju, jeigu veiksmai būtų atliekami sistemingai (ne pavieniai atvejai), o parduodamos prekės po jų išleidimo į rinką pasikeitė, pablogėjo jų būklė ar yra kitų objektyvių priežasčių dėl kurių yra pažeidžiami jūsų interesai.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.