...

Pardavinėjant dėvėtus drabužius, kokia prekių ženklų politika?

Žinių bazė

2020.03.30

Pardavinėjant dėvėtus drabužius, kokia prekių ženklų politika? Pvz., yra prekės su originalia gamintojo etikete ir kaina, kažkur girdėjau, kad reikia nuplėšti kainą, arba išvis etiketę. Ar galiu spekuliuoti prekės ženklu, kad, va, turiu dėvėtą rūbą tokio ir tokio prekės ženklo, tarkime, NEXT? Koks įstatymas prekės ženklų perpardavimui? Ačiū!

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2020-03-31 10:17

Jeigu šie drabužiai yra legalūs (pagaminti prekės ženklo savininko ar su jo leidimu) ir įgyti teisėtai ES teritorijoje, juos galima...

Publikavimo data: 2020-03-31 10:17

Jeigu šie drabužiai yra legalūs (pagaminti prekės ženklo savininko ar su jo leidimu) ir įgyti teisėtai ES teritorijoje, juos galima perparduoti ES teritorijoje be apribojimų. Prekių ženklų teisinėje apsaugoje yra taikoma ženklo savininko teisių pasibaigimo taisyklė, pagal kurią ženklo savininkas negali uždrausti kitiems asmenims žymėti ženklu prekes, kurios jo paties sutikimu yra pažymėtos ir išleistos į Europos Bendrijos rinką. Pavyzdžiui, NEXT išleidus į Vokietijos rinką drabužius, Lietuvos subjektas juos gali perparduoti Lietuvoje ir taip nepažeis ženklo savininko teisių. Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl konkrečiai Jūsų situacijos, patartina kreiptis į teisininką. Naudingų patarimų intelektinės nuosavybės klausimais rasite skaitydami tinklaraštį GLIMSTEDT jaunam verslui.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.