Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora GLIMSTEDT

Advokatė Giedrė Rimkūnaitė-Manke yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete bei informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnį (LLM) Hanoverio Leibnico universitete. Nuo 2010 metų ji aktyviai dalyvauja Tarptautinės technologijų teisininkų asociacijos (ITechLaw) veikloje ir yra jos atstovė Lietuvai. Giedrė vadovauja GLIMSTEDT intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms bei yra projekto „GLIMSTEDT jaunam verslui“ iniciatorė. Šiuo projektu siekiama, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.04.18

Svarstau dėl svetainės, kur žmonės galėtų derėtis ir pirkti prekes iš kitų žmonių, sukūrimo. Noriu realizuoti pirkėjo apsaugą, tam man reikės tarpininkauti tarp pirkėjo ir pardavėjo. Pirkėjas perves pinigus į mano sąskaitą, o mano sukurta sistema pinigus pardavėjui perves tik kai pirkėjas patvirtins, kad gavo prekę. Už šias paslaugas planuoju imti mokestį iš pardavėjo. Galvojau, […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.03.30

Pardavinėjant dėvėtus drabužius, kokia prekių ženklų politika? Pvz., yra prekės su originalia gamintojo etikete ir kaina, kažkur girdėjau, kad reikia nuplėšti kainą, arba išvis etiketę. Ar galiu spekuliuoti prekės ženklu, kad, va, turiu dėvėtą rūbą tokio ir tokio prekės ženklo, tarkime, NEXT? Koks įstatymas prekės ženklų perpardavimui? Ačiū!

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.