Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Advokatė Giedrė Rimkūnaitė-Manke yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete bei informacinių technologijų ir intelektinės nuosavybės teisės magistro laipsnį (LLM) Hanoverio Leibnico universitete. Nuo 2010 metų ji aktyviai dalyvauja Tarptautinės technologijų teisininkų asociacijos (ITechLaw) veikloje ir yra jos Startuolių komiteto narė. Giedrė vadovauja Glimstedt intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms bei yra projekto „Glimstedt jaunam verslui“ iniciatorė. Šiuo projektu siekiama, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.09

Gal galite patikslinti, kas apskritai įeina į prekės ženklo apibrėžimą, ar tai tik pavadinimas, grafiniai elementai, šriftas ir kt.? Ar tai viskas, ar yra dar kažkokios dedamosios?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.07

Sveiki. Norėčiau pasidomėti kokios teisės / taisyklės / reikalavimai galioja mūsų šalyje autorių teisėms kuriant tekstus ir juos parduodant kaip failus. Jeigu tekstas verčiamas iš kitų kalbų į lietuvių kalbą? Ką reikėtų žinoti? Kaip apsisaugoti autoriui? Ar tarpininkai-pardavėjai atsakingi už šių teisių saugojimą? Paminėsiu, kad kontekstas yra mokomoji medžiaga Lietuvoje lietuvių kalba.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.02

Pastebėjome, kad yra kopijuojamas mūsų parengtas BDAR tekstas, t. y. internetinės svetainės privatumo politika. Kaip apsisaugoti? Ar galima patentuoti tokį turinį? Kaip apsisaugoti nuo tokio kopijavimo?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.