...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

1 on 1. Startups meet investor. Mentorship sessions

Įvykęs renginis

1 on 1. Startups meet investor. Mentorship sessions

Premium

,

Sveiki, startuoliai! Rezervuokite laiką ypatingai individualiai mentorystės sesijai su „impact investor“. Susitikite aptarti idėją / produkto pristatymą ir gauti grįžtamąjį ryšį. Svečiuose – Jia Hong Shaw (Turn Off Turn On Ventures, Singapūras), verslo angelas, daugiausia dėmesio skiriantis Cleantech, klimatui ir tvarumui. Jia Hong žinomas kaip „Pedaling Investor“, 2022 m. važiavęs dviračiu iš Amsterdamo į Sofiją, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-10-0510:00-12:00
  • Sunrise Tech Park
  • Bilietai: Nemokamai
  • sigita@ssmtp.lt

Renginio aprašymas:

Sveiki, startuoliai!

Rezervuokite laiką ypatingai individualiai mentorystės sesijai su „impact investor“. Susitikite aptarti idėją / produkto pristatymą ir gauti grįžtamąjį ryšį. Svečiuose – Jia Hong Shaw (Turn Off Turn On Ventures, Singapūras), verslo angelas, daugiausia dėmesio skiriantis Cleantech, klimatui ir tvarumui.

Jia Hong žinomas kaip „Pedaling Investor“, 2022 m. važiavęs dviračiu iš Amsterdamo į Sofiją, kad susitiktų su klimato technologijų įkūrėjais ir investuotojais. Investuodamas jis didžiausią dėmesį skiria klimato technologinei įrangai, žiedinei ekonomikai, anglies dioksido surinkimui, inovatyvioms medžiagoms, energijos saugojimui ir pan.

Jis vėl grįžo į Europą su istorijomis apie antreprenerystės keliones, kurios virsta pagalba ankstyvosios stadijos klimato startuolių kūrėjams.

Dėl didelės paklausos ir konkretaus laiko sesijai yra reikalinga registracija. Nepraleiskite progos gauti vertingų įžvalgų ir tapti startuolių bei klimato technologijų pasaulio dalimi!

Renginys vyks anglų kalba

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.