...

Papildomų paslaugų siūlymas el. paštu

Žinių bazė

2020.02.01

Jeigu klientas užpildo registracijos formą paslaugai, ar galima siūlyti kitas savo paslaugas?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2020-02-05 11:11

Vien registracijos formos dėl vienos paslaugos užpildymas nebūtų pakankamas pagrindas kitų savo paslaugų siūlymui be sutikimo. Vienintelė išimtis, kai neturint...

Publikavimo data: 2020-02-05 11:11

Vien registracijos formos dėl vienos paslaugos užpildymas nebūtų pakankamas pagrindas kitų savo paslaugų siūlymui be sutikimo. Vienintelė išimtis, kai neturint sutikimo el. paštu gali būti siunčiami tiesioginės rinkodaros pranešimai, yra el. laiškų siuntimas esamiems klientams, jeigu siūlote savo tapačias ar panašias prekes ar paslaugas. Tad šiuo atveju reikėtų įvertinti, ar (a) registracijos formą užpildžiusį asmenį jau galite laikyti savo klientu ir (b) ar minimos kitos paslaugos yra tapačios arba panašios į pirmąsias? Jeigu atsakymas bent į vieną klausimą yra „ne“, išimtimi pasinaudoti negalėsite ir privalėsite gauti atskirą sutikimą. Taip pat svarbu, kad ši išimtis taikoma, jeigu klientui yra suteikiama galimybė nesutikti ir jei jis iš pradžių neprieštaravo dėl tokios tiesioginės rinkodaros. Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl konkrečiai Jūsų situacijos, patartina kreiptis į teisininką.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.