...

Muzikinis takelis video reklamoje

Žinių bazė

2022.06.19

Paleidome specializuotą e. sporto prekių, susijusių su vandens sportu, parduotuvę. Norime padaryti keletą video, kuriuos reklamuosime, paryškinsime socialiniuose tinkluose. Norime įkelti ir muziką. Ar, perkant iš muzikos platformų muzikinį kūrinį, galiu jį naudoti mūsų verslo reklamoje?
Kaip vyskta šis procesas ir kiek tai kainuos, kad būtų viskas teisėta?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-23 10:03

Paprastai muzikinio kūrinio teisėtas parsisiuntimas iš muzikinių platformų automatiškai nesuteikia teisės naudoti šio kūrinio komerciniais tikslais. Pavyzdžiui iTunes parduotuvės naudojimosi...

Publikavimo data: 2022-06-23 10:03

Paprastai muzikinio kūrinio teisėtas parsisiuntimas iš muzikinių platformų automatiškai nesuteikia teisės naudoti šio kūrinio komerciniais tikslais. Pavyzdžiui iTunes parduotuvės naudojimosi taisyklėse nurodyta, jog visos paslaugos ir turinys yra skirtas naudoti tik asmeniniais ir nekomerciniais tikslais. Muzikinį kūrinį galima naudoti komerciniais tikslais su kūrinio autorių teisių savininkų sudarius licencinę sutartį. Taip pat, internete yra nemažai platformų, siūlančių už fiksuotą vienkartinį ar mėnesinį mokestį naudoti muzikinius kūrinius komerciniais tikslais. Tuo atveju, jeigu Jus domina konkretaus kūrinio panaudojimas komerciniais tikslais, reikėtų kreiptis tiesiogiai į kūrinio autorių teisių savininką. Šiuo atveju kainą apibrėžti yra pakankamai sunku, tačiau, jei naudositės specialių platformų paslaugomis, kaina gali svyruoti nuo kelių eurų per mėnesį.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.