...

Kaip susikurti svetainę?

Žinių bazė

2013.04.04

Noriu atidaryti lietuvišką airbnb.com, skirtą butų nuomos Lietuvoje paieškai. Klientai būtų visas pasaulis. Nenoriu skirti daug pinigų, kol neįsitikinau, ar tai pasiteisins ir kaip lietuviai noriai įsitrauks į šį projektą. Todėl galvoju susikurti per wordpress svetainę. Kokių duomenų publikavimo paslaugų man gali prireikti ir kaip visa tai veikia? Susikuriu svetainę, o tuomet perku duomenų saugojimo paslaugas? Puslapyje bus daug nuotraukų.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-04-04 11:22

Sistemos „WordPress“ reikalavimai serveriui nėra dideli, praktiškai bet kuri publikavimo paslauga tiks, svarbu, kad būtų duomenų bazės „MySQL“ palaikymas. Minimali...

Publikavimo data: 2013-04-04 11:22

Sistemos „WordPress“ reikalavimai serveriui nėra dideli, praktiškai bet kuri publikavimo paslauga tiks, svarbu, kad būtų duomenų bazės „MySQL“ palaikymas. Minimali tinkama publikavimo paslauga kainuotų apie 9 Lt/mėn., paslauga, kai nereikėtų rūpintis dėl vietos serveryje, kainuotų apie 19 Lt/mėn.

Profesionalūs programuotojai turi darbinius serverius, kuriuose publikuoja kuriamas svetaines ir jas tobulina. Baigus kūrimo procesą svetainė perkeliama į tą serverį, iš kurio bus pasiekiama lankytojams. Paprastai tariant, svetainė perkeliama iš testavimo aplinkos į darbinę. Kai svetainė kuriama mėgėjiškai, naudotojas paprastai negali sau leisti turėti atskirų serverių bandymų ir darbo aplinkoms.

Jūs neturite bandymų aplinkos, todėl pirmiausia reikės darbo aplinkos, kurioje kursite ir tobulinsite svetainę. Baigus svetainės kūrimo procesą publikavimo paslaugą naudosite ne kaip testavimo aplinką, o kaip darbo. Pačios sistemos „WordPress“ diegimas serveryje yra nesudėtingas ir gali būti atliekamas kelių mygtukų paspaudimu.

„WordPress“ sistema (wordpress.org) pasaulyje žinoma ne tik kaip turinio valdymo sistema svetainėms, bet ir kaip nemokamų tinklaraščių sistema www.wordpress.com.
Naudojantis šia sistema nereikia išlaidų publikavimo paslaugai. Tad jei nenorite skirti daug pinigų, jums tiktų nemokamas tinklaraštis. Sistemoje už papildomą mokestį galima naudoti norimą domeną. Taigi pirminės išlaidos būtų tik domeno registracijai (tipiniu atveju apie 30 Lt metams) ir domeno naudojimo wordpress.com sistemoje mokestis (13 JAV dolerių metams). Tiesa, šioje sistemoje negalima modifikuoti PHP kodo, tad ši galimybė tinkama tik tuo atveju, jei pakanka standartinių „WordPress“ funkcijų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.