...

IDV registracija vykdant nuotolinę veiklą Lietuvoje ir gyvenant ne Lietuvoje

Žinių bazė

2021.12.17

Sveiki,

vykdau/noriu vykdyti nuotolinę veiklą Lietuvoje (fiziškai nei man, nei niekam kitam nereikia būti Lietuvoje, nėra reikalingos patalpos ir t.t.), tačiau gyvenant Jungtinėje Karalystėje, kurioje dirbu pilno etato darbą ir visiškai pilnai čia gyvenant.

Registruojant veiklą VMI rašo:
“Nenurodyta veiklos vykdymo vieta. Veiklos vykdymo vieta nurodoma pilnai – gatvė, Nr. miestas (kaimas). Jeigu nėra konkrečios veiklos vykdymo vietos nurodykite savo gyvenamosios vietos adresą.”

Tad gaunasi jog a) nėra konkrečios veiklos vykdymo vietos (viskas vyksta internetu; edukacinės paslaugos; tačiau visos veiklos vyksta Lietuvoje), ir b) nėra gyvenamosios vietos adreso Lietuvoje, o būtent šį VMI pranešimą atsiuntė po to, kai prie gyvenamosiso vietos buvo pateiktas gyvenamasis JK adresas.

Ar tokiu atveju įmanoma įregistruoti IDV, tiesiog naudojant artimųjų adresą Lietuvoje ar kažkokiu kitu būdu, nesuteikiant preteksto ‘deklaravimui’, jog gyvenu Lietuvoje (kas būtų melas)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.