...

„Copyright“ ar „all rights reserved”?

Žinių bazė

2021.01.20

Kokiais atvejais galima naudoti ženklą „copyright“ ar „all rights reserved“? Apskritai, kaip naudojama ir taikoma? Gaminame unikalias kupolines pirtis. Pačiam rūpi, ar galima naudoti ir taip apsaugoti savo prekės ženklą, pažymint šiuo užrašu? Ar reikia papildomai imtis apsaugos priemonių?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2021-01-25 13:06

Autorius arba jo autorių teisių perėmėjas gali pranešti visuomenei apie savo turtines teises panaudodamas autorių teisių apsaugos ženklą. Jį sudaro...

Publikavimo data: 2021-01-25 13:06

Autorius arba jo autorių teisių perėmėjas gali pranešti visuomenei apie savo turtines teises panaudodamas autorių teisių apsaugos ženklą. Jį sudaro trys elementai: apskritime arba lenktiniuose skliaustuose įrašyta raidė C, autoriaus arba kito autorių teisių subjekto vardas (pavadinimas) ir kūrinio pirmojo išleidimo metai. Kaip suprantu, Jūsų kupolinės pirtis yra išskirtinio dizaino arba konstrukcijos, todėl jos gali būti laikomos autorių teisių objektu. Autorių teisių apsaugos ženklą galite naudoti tiek ant pačios pirties, tiek ant bet kokios reklaminės medžiagos. Taip pat paprastai paaiškinama kas saugoma autorių teisėmis: dizainas, konstrukcija ar kažkas kita. Patį prekių ženklą, kuriuo žymite savo pirtis labai rekomenduojame registruoti tose valstybėse, kur naudojate / prekiaujate pirtimis. Prekių ženklo registracija yra labai atsakingas procesas, mes su malonumu galėtumėme Jums pagelbėti.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.