...

BDAR. Ar galiu skelbti nuasmenintus pokalbius?

Žinių bazė

2022.09.12

Turime versliuką. Jis susijęs su NT pardavimu peer to peer. Sulaukiame daug skambučių ir juokingų situacijų. Ar galime įrašyti tam tikrus pokalbius ir juos nuasmeninti,  paversti kitu balsu, įvedant vedėją su klausimais  bei paleisti įrašus. Tiesiog kartais su partneriu tiesiog lydomės nuo nerealių bajerių. pagalvojome nieko neįžeidžiant tokiais pokalbiais pasidalinti. O norisi uždirbti9 ir užkurti Tik Tok, ar kitus soc. tinklus. Vaizdą mes jau sukursime. Svarbu žinoti ar nieks neprisikabins ir teisininkų gvardija nelauks su ryžtu  mūsų nubauduoti.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Premium

Publikavimo data: 2022-09-20 08:48

Šiuo atveju situaciją reikėtų įvertinti ne tik iš asmens duomenų apsaugos, tačiau iš neturtinių asmens teisių perspektyvos. Reikėtų atkreipti dėmesį,...

Publikavimo data: 2022-09-20 08:48

Šiuo atveju situaciją reikėtų įvertinti ne tik iš asmens duomenų apsaugos, tačiau iš neturtinių asmens teisių perspektyvos. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog toks skambučių paviešinimas gali būti traktuojamas kaip teisės į privatų gyvenimą ir jo slaptumą pažeidimas. Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 2.23 str. 2 d. numato, jog privataus gyvenimo pažeidimu, be kita ko, laikomas asmens telefoninių pokalbių, susirašinėjimo ar kitokios korespondencijos bei asmeninių užrašų ir informacijos konfidencialumo pažeidimas. Kadangi pats telefoninis pokalbis su jumis, nepaisant to, ar jis yra nuasmenintas ir su pakeistu balsu, žiūrint iš pašnekovo perspektyvos, yra privatus gyvenimo dalis. Esant tokiam pažeidimui, nukentėjęs asmuo turi teisę kreiptis į teismą su ieškiniu tiek dėl turtinės, tiek ir neturtinės (moralinės) žalos priteisimo.

Ekspertai

Erikas Saukalas

Erikas Saukalas

Advokatas, Partneris, Prekių ženklų ir dizaino teisės departamento vadovas / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.