...

Ar knygoje galiu aprašyti žinomus žmones?

Žinių bazė

2021.04.11

Rašau knygą su politinėmis aktualijomis. Ten vartoju sugalvotus pseudonimus tam tikrų politikų, tačiau tie, kas juos pažįsta, iš mano aprašymo lengvai susigaudys, apie ką aš kalbu. Ar tokiu atveju aš nepažeidžių tų žmonių teisių? Bet juk laisvė į žodį irgi egzistuoja, tai kūrinys.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2021-04-21 07:42

Grožinės literatūros kūrinyje viešąjį asmenį ir jo valstybinę ar visuomeninę veiklą aprašyti galite, tačiau, jeigu viešasis asmuo gali būti aiškiai...

Publikavimo data: 2021-04-21 07:42

Grožinės literatūros kūrinyje viešąjį asmenį ir jo valstybinę ar visuomeninę veiklą aprašyti galite, tačiau, jeigu viešasis asmuo gali būti aiškiai identifikuotas, privalote vengti faktinių netikslumų, nes egzistuoja rizika, kad knygoje aprašius tikrovės neatitinkančias aplinkybes, paskleisite duomenis, kurie savo turiniu žemina aprašomo asmens garbę ir orumą, gali turėti neigiamos įtakos šios asmens reputacijai, statusui visuomenėje.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.