...

Ar galima patentuoti dainos pavadinimą?

Žinių bazė

2022.04.06

Sveiki, esu jaunas atlikėjas, pradedantis savo karjerą. Sukūriau ne vieną dainą. Noriu paklausti, ar galiu apsaugoti, patentuoti dainos pavadinimą ir parašytą kūrinį?  Kaip tai atlikti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-04-20 11:09

Dainos pavadinimą registruoti galima. Parašytas kūrinys, t.y. dainos tekstas, saugomas autorių teisėmis nuo sukūrimo momento, jokių papildomų reikalavimų nėra taikoma....

Publikavimo data: 2022-04-20 11:09

Dainos pavadinimą registruoti galima. Parašytas kūrinys, t.y. dainos tekstas, saugomas autorių teisėmis nuo sukūrimo momento, jokių papildomų reikalavimų nėra taikoma. Šiuo metu galite pasinaudoti Europos Sąjungos finansavimo programa SME Fund, kai mažos ir vidutinės įmonės ar fiziniai asmenys vykdantys veiklą gali susigrąžinti 1 500 Eur oficialių mokesčių nuo prekių ženklo registracijos. Nuo Lietuvos ar kitų šalių nacionalinių prekių ženklų registracijos oficialaus mokesčio gali būti kompensuojama iki 75 proc.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.