...

Ar galima apsaugoti grotažymes (hashtag’us)?

Žinių bazė

2022.06.14

Grotažymes naudoju plėtojant savo verslą su prekės ženklo pavadinimu ir dar pridedu aktualaus raktinio žodžio uodegėlę. Ar mano sumanyta grotažymė gali būti apsaugota, kad jos nevartotų kiti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-06-21 08:43

Pagal Jūsų pateiktą situaciją, grotažymę galima apsaugoti (užregistruoti) kaip prekių ženklą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog prekių ženklo apsauga nėra...

Publikavimo data: 2022-06-21 08:43

Pagal Jūsų pateiktą situaciją, grotažymę galima apsaugoti (užregistruoti) kaip prekių ženklą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog prekių ženklo apsauga nėra absoliuti: visų pirma apsauga galiotų tik tam tikroje teritorijoje pagal tai, kokią prekių ženklo registraciją pasirinksite (pvz. nacionalinį prekių ženklą – apsauga galiotų tik konkrečioje valstybėje, Europos Sąjungos prekių ženklą – apsauga galiotų viso ES teritorijoje ir pan.). Taip pat, apsauga galiotų tik grotažyme žymint tokias prekes ir paslaugas, kurias pasirinksite registruojant prekių ženklą. Taigi, užregistravus grotažymę kaip prekių ženklą, Jūs, be kita ko, įgysite teisę uždrausti kitiems asmenims, vykdantiems komercinę veiklą, Jūsų registruota grotažyme žymėti prekes ar paslaugas, kurios yra tapačios toms prekėms ar paslaugoms, kurioms Jūsų grotažymė kaip prekių ženklas yra įregistruotas.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.