Kokių paslaugos teikėju naudotis, kad galėčiau nemokamai susikurti ir valdyti keletą elektroninių pašto dėžučių.

Žinių bazė

2013.08.09

Kokiu paslaugos teikėju naudotis, kad galėčiau nemokamai susikurti ir valdyti keletą elektroninių pašto dėžučių, web, kurių galūnė būtų @varsketukai.lt? Planuojame atidaryti specializuotą varškėtukų maitinimo įstaigą. Jei pasivadinsime varsketukai.lt, tuomet bus geresnė paieška ir per „Google“?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-08-09 9:41

Nemokamas e. pašto serverių ir svetainių publikvimo paslaugas pasaulyje teikia daugybė tiekėjų, tačiau tokio tipo paslaugas rekomenduočiau rinktis ypač atsargiai....

Publikavimo data: 2013-08-09 9:41

Nemokamas e. pašto serverių ir svetainių publikvimo paslaugas pasaulyje teikia daugybė tiekėjų, tačiau tokio tipo paslaugas rekomenduočiau rinktis ypač atsargiai.

Vieni populiaresnių tiekėjų būtų 000webhost.com, 1freehosting.com. Taip pat būtų galima e. paštui ir svetainei pasirinkti skirtingus tiekėjus, pavyzdžiui, e. paštą paskelbti pasinaudojus outlook.com paslauga, o svetainę sukurti su weebly.com, webnode.com ar wix.com.

Domeno pasirinkimas turi įtakos rezultatams paieškos sistemose, tačiau jokiu būdu nėra vienintelis ar svarbiausias kriterijus. Tam, kad svetainės rezultatai paieškos sistemose būtų kuo geresni, svetainę reikia specialiai optimizuoti paieškos sistemoms (angl. SEO).

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.