...

Kaip patalpinti papildomą svetainę?

Žinių bazė

2013.04.24

Teikiu paslaugas ir turiu svetainę. Šiuo metu verslą išplėčiau ir noriu patalpinti papildomą svetainę prie jau mano turimos. Kaip tai galima padaryti ir ar įmanoma? Ar galiu naudotis tuo pačiu serveriu?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-04-24 22:12

Pradžioje svetainių talpinimo paslaugų teikėjai siūlydavo talpinimo planus, kur buvo galima patalpinti tik vieną svetainę. Ilgainiui paslaugų teikėjai tobulino savo...

Publikavimo data: 2013-04-24 22:12

Pradžioje svetainių talpinimo paslaugų teikėjai siūlydavo talpinimo planus, kur buvo galima patalpinti tik vieną svetainę. Ilgainiui paslaugų teikėjai tobulino savo paslaugas ir pradėjo siūlyti galimybę serveryje patalpinti daugiau nei vieną svetainę (multi-domain hosting). Šiuo metu kelių svetainių talpinimas tame pačiame serveryje yra visiškai įprastas dalykas.

Jums tereikia pasitikslinti ar Jūsų paslaugos teikėjo teikiama paslauga turi vadinamąją multi-domain funkciją. Kaip naują svetainę reikės pridėti serveryje taip pat priklausys nuo Jūsų paslaugos teikėjo, paprastai tai būna atliekama kelių mygtukų paspaudimu tiekėjo suteiktame serverio valdymo pulte.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.