...

Kaip galima įvertinti kiek lankytojų, apsilankymų ir puslapių peržiūrų fiksuoja svetainės hostingo sistema?

Žinių bazė

2013.08.28

Kaip galima įvertinti kiek lankytojų, apsilankymų ir puslapių peržiūrų fiksuoja svetainės hostingo sistema?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-08-28 09:50

Yra įvairių sistemų svetainės lankomumui stebėti. Kiekvienas paslaugų tiekėjas savo sevreryje gali naudoti skirtingą, tad dėl savo svetainės lankomumo statistikos...

Publikavimo data: 2013-08-28 09:50

Yra įvairių sistemų svetainės lankomumui stebėti. Kiekvienas paslaugų tiekėjas savo sevreryje gali naudoti skirtingą, tad dėl savo svetainės lankomumo statistikos turėtumėte kreiptis į hostingo paslaugos teikėją. Jis tiksliai galės įvardinti kaip ir kur galima peržiūrėti Jus dominančią informaciją. Svetainės lankomumo statistiką taip pat galima kaupti/stebėti nepriklausomai nuo hostingo tiekėjo. Viena populiariausių lankomumo statistikos fiksavimo sistemų šiuo metu – Google Analytics. Šioje sistemoje lankomumo statistika yra kaupiama ir saugoma Google serveriuose. Tiems kas nori būti visiškai nepriklausomi ir statistikos duomenis kaupti savo serveryje taip pat yra pasirinkimas – Piwik (piwik.org), tai atviro kodo statistikos sistema.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.