...

Kaip turėtų vadintis mano statusas?

Žinių bazė

2017.12.29

Užsienio kompanija nori man suteikti išskirtines atstovavimo, pardavimo teises į jų produkcija visoje ES. Taip pat, suteiks man teisę steigti „nepriklausomus tinklinius pardavėjus” visoje ES. Klausimas – kaip turėtų vadintis mano statusas? Taip pat domina, kokio tipo sutartis pasirašoma, jeigu užsienio kompanija suteikia teisę atstovauti jų technologiniams patentams?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2017-12-29 10:40

Pagal pateiktą aprašymą, taptumėte užsienio kompanijos (komerciniu ar pardavimų) atstovu. Tai yra daugiau pavadinimo klausimas ir, jeigu užsienio kompanija panašiu...

Publikavimo data: 2017-12-29 10:40

Pagal pateiktą aprašymą, taptumėte užsienio kompanijos (komerciniu ar pardavimų) atstovu. Tai yra daugiau pavadinimo klausimas ir, jeigu užsienio kompanija panašiu principu jau vykdo veiklą kitose teritorijose, greičiausiai ji Jums ir pasiūlys pavadinimą.
Turėtumėte pasirinkti ir veiklos formą, t.y. nuspręsti, ar veiklos vykdymui steigsite juridinį asmenį ir kokioje valstybėje tai darysite.

Jūsų minima sutartis gali būti įvairių rūšių. Profesionalus teisininkas Jums turėtų padėti ją suformuluoti, atsižvelgdamas į numatomas teises ir pareigas, atsakomybės paskirstymą, atsiskaitymo tvarką ir kitus klausimus. Gali būti, kad sutarčiai turės būti taikoma kitos valstybės nei Lietuvos teisė. Tam tikrais atvejais gali būti ir pareiga sutartį registruoti viešame registre.

Aprašyta situacija nėra kasdieninė ir pagal tokį trumpą aprašymą pateikti konkretesnį atsakymą nėra galimybės. Rekomenduočiau aptarti detaliai su profesionaliu teisininku.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.