...

Autorinio darbo pardavimai įmonėms

Žinių bazė

2016.11.16

UAB įmonė komerciniais tikslais nori naudoti autorinę nuotrauką. Nuotraukos autorius yra fizinis asmuo, nevykdantis komercinės veiklos. Įmonė sutinka sumokėti autoriaus nustatytą honorarą, bet prašo sąskaitos faktūros, kurios autorius išrašyti negali. Ar autorinė sutartis arba daikto pardavimo sutartis tinka šiuo atveju?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Publikavimo data: 2016-11-16 16:27

Autorinė sutartis ir kūrinio perdavimo-priėmimo aktas (kuris gali būti ir sutarties dalis) yra pakankami dokumentai įmonei, perkančiai nuotrauką ar kitą...

Publikavimo data: 2016-11-16 16:27

Autorinė sutartis ir kūrinio perdavimo-priėmimo aktas (kuris gali būti ir sutarties dalis) yra pakankami dokumentai įmonei, perkančiai nuotrauką ar kitą kūrinį iš autoriaus, kuris nevykdo komercinės veiklos. Užsitikrinkite, kad autorinėje sutartyje tinkamai aptarti autorių teisių perdavimo ar suteikimo Jūsų įmonei klausimai.

Šiame atsakyme pateikta tik bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite gauti išsamią konsultaciją dėl konkrečiai Jūsų situacijos, patartina kreiptis į teisininką.

Naudingų patarimų intelektinės nuosavybės klausimais rasite skaitydami tinklaraštį GLIMSTEDT jaunam verslui.

Ekspertai

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

Advokatė, ekspertė / Advokatų kontora „Glimstedt”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.