...

PMV atskaitos perkant iš ES

Žinių bazė

2014.05.05

Sveiki,
Individualios veiklos vykdytojas esantis PVM mokėtoju perka įrenginį ( stakles) iš ES valstybės, kuris bus naudojamas įmonės veikloje prekių ir paslaugų teikimu ir bus ilgalaikis turtas. Kokias atskaitas turi užpildyti PVM deklaracijoje (FR0600). Ačiū

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-05-05 22:50

Įrenginio pirkimo sumą, nurodytą pirkimo sąskaitoje, konvertuokite į litus ir nurodykite deklaracijos 21 eilutėje (Iš ES įsigytos prekės). Nuo sąskaitoje...

Publikavimo data: 2014-05-05 22:50

Įrenginio pirkimo sumą, nurodytą pirkimo sąskaitoje, konvertuokite į litus ir nurodykite deklaracijos 21 eilutėje (Iš ES įsigytos prekės). Nuo sąskaitoje nurodytos įrengimo pirkimo sumos (konvertuokite litais) turite paskaičiuoti 21 proc. ir gautą sumą nurodyti deklaracijos 34 eilutėje (Iš ES įsigytų prekių pardavimo PVM). Tą pačią sumą turite nurodyti deklaracijos 25 eilutėje (Įsigytų prekių ir paslaugų pirkimo PVM). Tačiau, jei tą patį mėnesį turėjote kitų pirkimų, kurių PVM sumą nurodote 25 deklaracijos eilutėje, tokiu atveju įrenginio PVM turite pridėti prie kitų pirkimų PVM sumos ir gautą sumą nurodyti 25 deklaracijos eilutėje. Galiausiai 35 deklaracijos eilutėje nurodykite tą pačią sumą kaip ir 25 eilutėje.
Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad įsigiję ilgalaikį turtą jį turite deklaruoti VMI, pateikdami FR0457 formą “Fizinio asmens pranešimas apie ilgalaikio turto ar jo dalies priskyrimą vykdomai individualiai veiklai”.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.