...

Noriu atsidaryti kultūrizmo prekėms skirtą internetinę parduotuvę ir pradėti gaminti treniruoklius.

Žinių bazė

2012.03.22

Nuo ko pradėti? Tai būtų įvairios prekės: drabužiai, maisto papildai, taip pat gaminami treniruokliai.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Premium

Publikavimo data: 2012-03-22 13:01

Manau iš esmės reiktų atskirti treniruoklių gamybos ir internetinės prekybos verslus. Bet kuriuo atveju pradedant verslą reiktų gerai įvertinti rinką,...

Publikavimo data: 2012-03-22 13:01

Manau iš esmės reiktų atskirti treniruoklių gamybos ir internetinės prekybos verslus. Bet kuriuo atveju pradedant verslą reiktų gerai įvertinti rinką, pirkėjus, jų skaičių, pirkimo įpročius (polinkį pirkti internetu), planuojamas išleisti sumas, bei atkreipti dėmesį į esamus konkurentus (čia konkuruoti gali tekti ne tik su kitomis elektroninėmis parduotuvėmis bet ir tradiciniais prekybos kanalais).

Pradedant treniruoklių gamybos verslą, matyt reiktų gerai įsivertinti žaliavų įsigijimo, dirbtuvių, saugos reikalavimų (naudotis treniruokliu) ir prekių sertifikavimo klausimus. Pradedant internetinę prekybą, svarbu būtų rasti mokėjimų aptarnavimpo tiekėją, išspręsti prekių sandėliavimo ir pristatymo klausimus, atsižvelgti į galiojančius vartotojų teisių apsaugos (prekių grąžininimo) reikalavimus. Pačioje elektroninėje komerncijoje svarbu yra nusiteikti investuoti į internetinį marketingą, svetainės sklandų darbą ir gerą pardavimo koeficientą (angl. conversion rate).

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.