...

Kaip susikurti nemokamai tinklalapį, dizainą. Ar tai įmanoma?

Žinių bazė

2013.07.10

Noriu sukurti sezoninį treniruočių tinklalapį. Ketinu rengti jogos užsiėmimus Vilniaus miesto parke (artimiausiu metu planuoju suderinti leidimus su savivaldybe). Kaip susikurti nemokamai tinklalapį, dizainą. Ar tai įmanoma? Planuoju kaupti klientų atsiliepimus, ar tam būtinai reikia samdyti programuotoją, o gal yra kitokių galimybių? Kur tuos duomenis man saugoti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-07-10 10:18

Galimybės nemokamai susikurti svetainę – praktiškai neribotos. Internete yra nesuskaičiuojama daugybė sistemų, kurias pasitelkus galima nemokamai kurti ir skelbti svetaines....

Publikavimo data: 2013-07-10 10:18

Galimybės nemokamai susikurti svetainę – praktiškai neribotos. Internete yra nesuskaičiuojama daugybė sistemų, kurias pasitelkus galima nemokamai kurti ir skelbti svetaines.
Paprastai tokio tipo sistemos svetainei suteikia ilgą ir nepatogų adresą, tačiau daugeliu atvejų jį galima pakeisti savu, o mokėti reikia tik už patinkančio adreso registraciją.

Vienos šiuo metu populiariausių sistemų – weebly.com, webnode.com, wix.com.
Nors pasitelkus šias sistemas svetaines kurti nesudėtinga, jums prireiks šiek tiek laiko ir pastangų. Kurti pradedama  pasirenkant svetainės dizainą iš daugybės jau parengtų šablonų, o baigiama suvedant svetainės tekstą.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.