...

Individuali veikla užsienyje ir PVM

Žinių bazė

2022.05.03

Teikiu aukštalipio paslaugas užsienyje ir Lietuvoje. Bendra suma yra viršijusi PVM ribą, bet PVM numerio neturiu. 90 procentų pajamų gaunu iš užsienio šalies, 10 procentų yra Lietuvoje gautų pajamų. Prie kiekvienos sąskaitos faktūros pridedu prierašą “VAT INTRACOM 0”. Ar man reikės mokėti PVM Lietuvoje?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2022-08-04 14:14

Skaičiuodami PVM įstatymo 71 straipsnyje nustatytą 45 000 eurų ribą, kurią viršijus per metus (paskutinius 12 mėnesių) yra prievolė registruotis...

Publikavimo data: 2022-08-04 14:14

Skaičiuodami PVM įstatymo 71 straipsnyje nustatytą 45 000 eurų ribą, kurią viršijus per metus (paskutinius 12 mėnesių) yra prievolė registruotis PVM Lietuvoje, skaičiuoti PVM, turite atsižvelgti į atlygį už faktiškai Lietuvoje suteiktas aukštalipio paslaugas. Jeigu vykdote tik aukštalipio veiklą ir atlygis už faktiškai Lietuvoje suteiktas aukštalipio paslaugas neviršija 45 000 eurų ribos, Jums nėra prievolės registruotis PVM mokėtoju, skaičiuoti PVM Lietuvoje.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.